• 2016

    Huelgas Ensemble / Steve Coleman & The Council of Balance ft. DoelenEnsemble / Willem Jeths / Yuri Honing Quartet ft. Mathias Eick / Concertgebouw Orkest & Groot Omroepkoor / Detlev Glanert / Rembrandt Frerichs & Hossein Alizadeh & Cello8ctet Amsterdam / JacobTV / Amsterdam Sinfonietta & Isabelle van Keulen / Lavinia Meijer / Rabih Abou-Khalil Trio / Jameszoo Quintet / Nik Bärtsch Mobile Extended / Atlas Ensemble & Jean-Guihen Queyras / Schweigman& & Slagwerk Den Haag / Michael Wollny Trio / Jennifer Walshe & Arditti Quartet / Girls in Airports / Theo Loevendie / philharmonie zuidnederland en nog veel meer...

    Klik op de afbeelding om de brochure November Music 2015 te openen in PDF. 

  • 2015

    Kimmo Pohjonen & Ragazze Kwartet / Helmut Lachenmann / Askö|Schonberg / TaxiWars / Julia Holter / Zwerm ft. Fred Frith / WENDE / Diotima Quartet / Amir ElSaffar Two Rivers Ensemble / Eric Vloeimans & Jon Balke / Lunatree & Ambrose Akinmusire Quartet / Wilbert Bulsink / Nederlandse Kamerkoor / Jef Neve Trio & Adam Baldych / Reinier Baas / Calliope Tsoupaki / philharmonie zuidnederland / Martin Fondse & Mete Erker en nog veel meer...

    Klik op de afbeelding om de brochure November Music 2015 te openen in PDF. Klik hier om het programma online te bekijken.

  • 2014

    Kronos Quartet / Anouar Brahem Quartet / The Bad Plus ft. Anton Goudsmit / Amsterdam Sinfonietta & Sofia Goebaidoelina / philharmonie zuidnederland / ZAPP4 ft. Marc Ribot / Kate Moore & Saskia Lankhoorn / Steve Reichs' Drumming / Jörg Widmann & Ragazze Kwartet / Arditti Quartet / Tigran Hamasyan Trio / Slagwerk Den Haag / Colin Stetson / Wu Wei / Valgeir Sigurdsson en nog veel meer...

    Klik op de afbeelding om de brochure November Music 2014 te openen in PDF. Klik hier om het programma online te bekijken.

  • 2013

    Heiner Goebbels / Kayhan Kalhor / Christian Marclay / Robert Zuidam / Nik Bärtsch's Ronin / Arnoud Noordegraaf / Calliope Tsoupaki / Jameszoo / Jan Bang / Nils Petter Molvaer / Hildur Gudnadóttir / Bram Stadhouders Trio & Nederlands Kamerkoor / Nieuw Amsterdams Peil & André Manuel / Christian Wallumrød Ensemble en nog veel meer...

    Klik op de afbeelding om de brochure November Music 2013 te openen in PDF.

     

     

  • 2012

    Michel van der Aa & Amsterdam Sinfonietta / Vijay Iyer & Misha Mengelberg / Robin de Raaff / Tetzepi ft. Louis Sclavis / Wolfert Brederode Quartet ft. Mark Feldman / Enrico Rava /  Iva Bittová / Frederic Rzewski / Arve Henriksen & Jan Bang & Stian Westerhus / Ralph van Raat / ETHEL / Michael Gordon / Raschèr Saxophone Quartet / Edmar Castaneda en nog veel meer...

    Klik op de afbeelding om de brochure November Music 2012 te openen in PDF.

  • 2011

    musikFabrik / cello8tet Amsterdam & Hadewych Minis / Yuri Honing & Craig Taborn / Bill Viola Déserts Edgard Varese / Willem Jeths / Jennifer Walshe / Bozzini Quartet & Slagwerk Den Haag / Jörg Widmann / Arve Henriksen & Auduin Kleive / Giel Vleggaar / Craig Taborn Trio / Bram Stadhouders & Jim Black & Sidsel Endresen / The Thing / David Kweksilber Big Band / BEAM & Markus Stockhausen / Calefax / Clazz Ensemble

    Klik op de afbeelding om de brochure November Music 2011 te openen in PDF.

  • 2010

    Louis Andriessen Anaïs Nin / Arnoud Noordegraaf A.M. / Starvinsky Orkestar ft. Matthew Herbert / Eric Vloeimans & Wayne Horvitz / Ensemble Mosaik Interzone Enno Poppe / New London Chamber Choir & The Rascher Saxophone Quartet / Ensemble MAE ft. Scanner / Ensemble Klang / Hans Otte / Christian Wolff / Niels Broos & Kyteman / Alvin Curran / Claudio Baroni en nog veel meer...

    Klik op de afbeelding om de brochure November Music 2010 te openen in PDF.

  • 2009

    Amsterdam Sinfonietta / Sofia Goebaidoelina / Daniel Johnston & BEAM / Alva Noto /  Bram Stadhouders Korps / Thoma Myrmel & Wilbert Bulsink / Arnoud Noordegraaf & Robert van Heumen / Heath Quartet / Veenfabriek & Martijn Padding / Polar Bear / Apartment House / Post & Mulder / De Helling / Jan van de Putte en nog veel meer...

    Klik op de afbeelding om de brochure November Music 2009 te openen in PDF.

  • 2008

    Kryptos Quartet & Ronald Brautigam / Richard Rijnvos / Tomoko Mukaiyama / Vlaams Radio Orkest / Willem Boogman Sternenrest / Ives Ensemble / John Butcher / Param Vir Black Feather Rising / Dick Raaijmakers De Grafische Methode Fiets / Theo Loevendie en nog veel meer...

    Klik op de afbeelding om de brochure November Music 2008 te openen in PDF.

  • 2007

    Daan Manneke Trajectoire / Boukje Schweigman / I Solisti del Vento & Nieuw Ensemble / Paul van Kemenade / Machinefabriek vs Simon Nabatov / Het Brabants Orkest / International Improvisation Pool / Staplerfahrer / Paul van Kemenade & Michiel Braam en nog veel meer...

    Klik op de afbeelding om de brochure November Music 2007 te openen in PDF.